GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 5784556
nr 578 4556
Figurin
Meissen, Flicka med vattenkruka, höjd: 15
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 20 april 2009
kl 19:10:36
800 kr
1.400 kr
1.000 kr
1.700 kr